Що таке корекція рубців і шрамів

Рубці і шрами на тілі є у кожної людини. Вони виникають в результаті травм або залишаються після хірургічних операцій і є утворення, що виникають на місці заживання розрізів. Зазвичай виділяються на тлі інших ділянок шкіри шорсткістю і відсутністю волосяного покриву. Корекція рубців і шрамів дозволяє розгладити їх або зробити менш помітними на поверхні шкіри.

Хто потребує корекції рубців і шрамів

Знаходяться на обличчі або відкритій ділянці тіла рубці і шрами створюють дискомфорт людині, який починає соромитися свого тіла і комплексує. В такому випадку є необхідність проведення корекції рубців і шрамів хірургічним шляхом.

Як виконується корекція рубців і шрамів

Вибір способу видалення шраму залежить від його розміру, місця розташування і бажання пацієнта.

Є кілька методів, як видалити шрам або рубець: лазерне, микродермабразия, вушко підняття, татуаж, силіконові накладки і хірургічне видалення за допомогою накладення косметичного шва.

При лазерному видаленні швів і рубців процедура триває 20-30 хвилин при місцевій анестезії і хірург послідовно видаляє лазерним променем клітини рубцевої тканини. При цьому, на ділянці шкіри відбувається синтез колагену і еластину.

Найскладніша операція - це хірургічне видалення рубців, яке проводиться під місцевою або загальної анестезії. Хірург січуть рубець і видаляє його, а потім зіставляє, як можна акуратніше, краї рани і накладає косметичний шов. Через 3-4 дні шви знімаються, і на місці рубця з'являється ледве помітний тонкий шов. При великій території висічення застосовується аутотрансплантация - пересадка здорового ділянки шкіри пацієнта на місце видалення рубця.

Переваги операції

Операція по корекції рубців і шрамів проводиться швидко і комфортно, найсучаснішим медичним обладнанням та досвідченими хірургами. Після хірургічного втручання на місці рубця або шраму практично не залишається слідів і людина отримує задоволення від виду своєї нормальної шкіри.

Інструментарій та оснащення

Під час операції використовуються хірургічні інструменти, лазер і шовний матеріал.

Результат корекції рубців і шрамів

Операція дозволяє позбутися від некрасивих або навіть страшних на вигляд ділянок шкіри, що з'явилися після травми або хірургічного втручання. Шкіра стає гладкою і природною.

Післяопераційний і відновний періоди

В результаті лазерного видалення рубця можлива набряклість шкіри, почервоніння і утворення невеликих кірочок, які зникають через 3 дні. Після видалення рубця хірургічним шляхом теж формується кірочка, яку не можна зривати ні в якому разі. Реабілітаційний період триває 5-7 днів, в цей час можна відвідувати фізіо- косметологічний кабінет і виконувати всі рекомендації лікаря. 1 місяць можна ходити в солярій, протягом тижня відвідувати баню, сауну і басейн.

Питання

Чи можна видалити старий рубець?

Так, можна, якщо навіть він уже давній. Якщо він занадто великий, ми можемо на місце рубця встановити імплантат з Вашої ж шкіри. Операції завжди успішні і результат Вам сподобається

Чи боляче видаляти шрам?

Ні, не боляче, тому що будь-яке видалення рубців або шрамів проходить із застосуванням анестезії. Після операції виникають хворобливі відчуття, але можна приймати знеболювальне, якщо пацієнт не витримує болю.

Основна інформація про корекцію рубців і шрамів

Показання

Присутність на відкритій ділянці шкіри рубці або шрамів, що виникли в результаті травми або операції

Результат

Шкіра стає гладкою і приймає природний вигляд

До операції

Негарний на вигляд і шорсткий на дотик рубець на шкірі

Після операції

Чистий і гладка шкіра


Переваги методу

Метод дозволяє позбутися від некрасивих рубців і шрамів, роблячи поверхню шкіри гладкою і природно красивою

Може поєднуватися

Аутотрансплантація


Інструментарій і оснащення

Хірургічні інструменти для пластичних операцій, лазер, шовний матеріал

Час проведення

Продолжительность процедуры

від 20-30 хвилин

Анестезія

Місцева ТАК
Загальний наркоз НІ

Терміни госпіталізації

Стаціонар

1-2 дні

Повернення до активної діяльності

5-7 днів

Повне відновлення

1 місяць


Відгуки

Cпециалисты направления

Петах Андрій Василійович

Пластичний хірург, . Лікар першої категорії. Кандидат медичних наук

Гришин Євген Леонідович

Хірург вищої категорії 22-річний досвід роботи

Трембач Олександр Михайлович

Онкохірург, пластичний хірург, Кандидат медичних наук, Лікар вищої категорії

Лавриненко Наталія Миколаївни

Пластичний хірург, косметолог

Звездиліна Людмила Стратонівна

Анестезіолог, лікар вищої категорії досвід роботи понад 20 років роботи

Гармаш Наталія Анатоліївна

Старша медсестра

Переваги клініки «РомиТаль»

Хірурги клініки «Роміталь» можуть виконувати процедури з видалення шрамів і рубців - від лазерного методу до хірургічного втручання. Висококваліфіковані фахівці з великим досвідом подібних операцій допоможуть позбутися від маленьких і великих шрамів, і шкіра пацієнта стане природною і гладкою