Що таке лазерне шліфування розтяжок

Розтяжки, також називають стрії - підшкірні рубці, які утворюються при розриві сполучної тканини. Найчастіше розтяжки виникають в області стегон, живота, сідниць і на грудях. На тлі нормальної шкіри вони виділяються кольором і структурою. Поява таких рубців доставляє психологічний дискомфорт і веде до появи комплексів, пов'язаних із зовнішністю.

Молоді розтяжки віком менше року мають фіолетовий, червоний і рожевий кольори. Згодом вони втрачають пігмент і діючі кровоносні судини, тому набувають білий колір.

На сьогоднішній день шліфування розтяжок з використанням лазерного обладнання зарекомендувала себе найбільш результативною методикою, що практикується в Європі в боротьбі з цією проблемою.

Кому показана лазерна шліфовка розтяжок

Як правило, розтяжки з'являються в разі різкого набору ваги або схуднення, при скачках зростання у підлітків, а також під час вагітності в області живота і на грудях після грудного вигодовування. Тому основним показанням для проведення процедури є їх наявність.

Як виконується лазерне шліфування розтяжок

Завдяки тому, що в молодих розтяжках ще зберігається достатній кровообіг і живлення тканин, процентне співвідношення шансу на відновлення тканин в цьому місці у багато разів зростає.

Випромінювання, що видається лазерним устаткуванням, глибоко прогріває тканини, активізує приплив крові, вироблення колагену і еластину, і сприяє відторгненню пошкоджених шарів. В результаті проведеної процедури отримуємо більш рівний шкірний рельєф з близьким до загального фону відтінком шкіри.

В середньому курс лазерної шліфовки розтяжок включає 2-5 сеансів.

Протипоказання: цукровий діабет, наявність злоякісних пухлин, захворювання крові.

Переваги лазерної шліфовки розтяжок

  • Результат помітний вже після першого сеансу.
  • Лазерна шліфування розтяжок найбільш ефективна серед усіх відомих методів боротьби зі Стрия і дає можливість вивести розтяжки на 80%.
  • Процедура безболісна.
  • Невеликий перелік протипоказань.

Інструментарій та оснащення

Основним інструментом у проведенні шліфування розтяжок є лазерне обладнання. Також в разі необхідності, використовують крем-анестетик в ролі місцевого знеболюючого засобу і антисептики для підготовки шкіри до процедури.

Результат лазерної шліфовки розтяжок

Лазерна шліфовка розтяжок дозволяє зробити їх практично непомітними, але не дає 100% результат. Після даної процедури шкіра стає більш еластичною, пружною, гладкою, поліпшується живлення і кровообіг в обробленої області.

Післяопераційний і відновний періоди

Особливий відновний період після лазерної терапії не потрібно. Достатньо лише дотримуватися рекомендацій лікаря на перші два тижні після сеансу. Фахівці радять утриматися від тривалого перебування на сонці, відвідування басейну, лазні, сауни, не використовувати косметичні та спиртовмісні кошти.

Питання

В яку пору року краще проводити лазерне шліфування розтяжок?

Сезонних обмежень процедура не має. Після лазерного видалення розтяжок певний період часу не рекомендується довго перебувати на сонці. Тому краще, звичайно, перенести планування шліфування на період осінь - весна, тим більше якщо вона проводитиметься на відкритій ділянці шкіри.

Основна інформація про лазерної шліфовці розтяжок

Показання

наявність розтяжок

Результат

Практично непомітні і невідчутні сліди від колись явно виражених розтяжок

До операції

Фіолетові, червоні, рожеві та білі розтяжки

Після операції

Практично непомітні і невідчутні сліди від колись явно виражених розтяжок


Переваги методу

Результат помітний вже після першого сеансу, найбільш ефективна методика, дає можливість вивести розтяжки на 80%, процедура безболісна, невеликий перелік протипоказань

Може поєднуватися

Мезотерапия, плазмолифтинг


Інструментарій і оснащення

Лазерне обладнання, анестетик, антисептики

Анестезія

Місцева В случае необходимости
Загальний наркоз НІ

Терміни госпіталізації

Стаціонар

НІ

Повернення до активної діяльності

Відразу після сеансу

Повне відновлення

2 тижні


Протипоказання

цукровий діабет, наявність злоякісних пухлин, захворювання крові

Відгуки

Ціни

Услуга Цена, грн
Шлифовка растяжек 90 см2 1 500

Cпециалисты направления

Тупчій Олена Олександрівна

Дерматокосметолог, ін'єкційна косметологія

Компанієць Ірина Анатоліївна

Дерматокосметолог, ін'єкційна косметологія

Пліско Дарія Володимирівна

Дерматолог, спеціаліст з лазерної епіляції

Гармаш Наталія Анатоліївна

Старша медсестра

Переваги клініки «РомиТаль»

У клініці «Роміталь» працюють висококваліфіковані фахівці, які використовують сучасне і високоточне обладнання. Розвіяти можливі сумніви допоможуть відгуки наших клієнтів і професійна консультація, в процесі якої Ви можете отримати вичерпні відповіді на всі питання і підтвердити для себе високий рівень професіоналізму наших фахівців